W Buchenwaldzie było fajnie

Właśnie przyszła wiadomość, że Niemcy rozlokowali grupę pseudo-azylantów z Syrii w którymś z pomocniczych budynków, które wchodziły w skład dawnego Konzentrationslager Buchenwald.

Za kilka lat ktoś napisze, że porwanie Dzieci Zamojszczyzny to była humanitarna akcja niemiecka: ostatecznie ich rodzice nie mogli ich nakarmić - gdzieś tam w okolicy szalała jakaś wojna - jacys paskudni naziści polowali na ludzi, no i dobrzy Niemcy musieli im pomóc.
Za kilka lat ktoś napisze, że w Buchenwaldzie było fajne życie: karmili do syta, a nawet dawali kieszonkowe i zabawki dla dzieci. Bo Buchenwald to była "akcja humanitarna, w której brała udział cała Europa oprócz Polski"

Na naszych oczach Niemcy dążą do przewartościowania podstawowych pojęć o II wojnie - oraz swoim ludobójstwie.

Uważajcie.
Nieważne, co zostanie napisane teraz na temat tej "inicjatywy".
To zniknie, gdy wymrą ostatni kacetnicy - zdolni dać świadectwo KTO NAM TO ZROBIŁ i JAK TO BYŁO.

To zniknie, bo rozpadną się buty i włosy w Oświęcimiu - bo kto będzie czytał długie sprawozdania z procesu Eichmanna? A zresztą: to byli jacyś naziści.

Liczy się HISTORIA. A historię można redagować - historia to materiał w rekach macherów. Spójrzcie na "historię" własnego narodu.
Na tę wersję, która nie ma nic wspólnego z prawdą.

Niemieckie obozy koncentracyjne to WSPÓLNE DZIEDZICTWO LUDZKOŚCI. Ostatni moment aby zostały wyjęte spod administracji niemieckiej - zdolnej znów w nie tchnąć życie i użyć do celów "humanitarnych". Niemieckie obozy koncentracyjne powinny trafić pod wspólny zarząd, i na prezesa proponuję Dalajlamę. On nie kłamie.

 

Źródła:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/azylanci-zamieszkaja-na-teren...

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/germany/11343119/Buchen...

 http://www.ibtimes.co.uk/germany-buchenwald-concentration-camp-refuge-pl...

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/germany/11343119/Buchen...

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4615096,00.html

http://niezalezna.pl/70829-niemcy-nie-mieli-miejsca-dla-uchodzcow-znalez...