Holobiznes na Umschlagplatzu

Chciałabym zdać egzamin z „europejskiej tolerancji”. On wygląda tak: jakiś muzułmański „uchodźca” demonstracyjnie, przed kamerą, obsikuje Pomnik Powstańców Warszawy albo robi kupkę na „Łączce” – a potem ja zapraszam milion jego współplemieńców - i już na granicy wręczam im listę z adresami moich ulubionych pomników. Następnie dostaję tytuł "Człowieka Roku", a każdego kto ma inne zdanie - nazywam ksenofobem i rasistą. I jeszcze mu wręczam szmatę oraz kubeł, żeby gołymi rękami posprzątał po imigrantach.

Holobiznes na Umschlagplatzu

 … a może zaprosić Femen?! Będzie fajnie, jak ktoś polata po Umschlagplatzu z gołymi cyckami na wierzchu – żeby zwrócić uwagę na niedolę imigrantów. A może pokaże wreszcie cycki albo i piczkę jakaś lokalna działaczka – córka pana Michnika albo jego syn – a może młody pan Pacewicz, chętny Korwinowców posłać do gazu? To ci wstęp do kariery! Czas na nowe pokolenie bezkompromisowych działaczy, zwalczających niesprawiedliwy ustrój przed kamerami TVP. Avanti Popolo, bandiera rossa!

7 listopada na Umschlagplatzu ma się odbyć demonstracja pt. "Solidarność zamiast nacjonalizmu".  Na rzecz tzw. uchodźców – https://www.facebook.com/events/942637792458941/

Trzeba zaprotestować, proszę państwa – bo to niepoważne!
Przecież taka manifestacja (lada jakiej organizacyjki anarchistycznej, sponsorowanej nie wiadomo przez kogo) – powinna się przecież odbyć z pompą oraz honorami.
 
Trzeba jej zapewnić taką elegancką oprawę wojskową, jaką miały pogrzeby komunistycznych zbrodniarzy.
Werble, sztandary, transmisja TVN, proszę państwa (– … a do tego kontrmanifestacja narodowców, których zawsze łatwo podpuścić, żeby oficjalnie skompromitować ich duszny nacjonalizm).
 
A może Femen powinien polatać po Umschlagplatzu z gołymi, młodymi cyckami? – będzie okazja wspomnieć o chwale ukraińskich służb pomocniczych oraz ich krewnych-banderowcach.
Nie możemy przecież zapomnieć o humanitaryzmie Ukraińców.
Zasadniczo to też ich branża, tak samo jak Niemców.
 
I najlepiej w Bełżcu.  
Najlepiej na tym placyku, gdzie prawdopodobnie działało krematorium. Tak, tak – powinniśmy jeszcze zorganizować paradę na cześć polityki Angeli Merkel - tam, gdzie rozsypywano prochy w Oświęcimiu.  W imię solidarności.
Wszystko dla ukochanych uchodźców. Wszystko: cudze świętości, cudze pieniądze, cudzy święty spokój. Na tym przecież polega tolerancja.
 
Kogo obchodzą jakieś żydowskie trupy, dawno zamienione na popiół?
A fuj, a tfy - Żydzi. Precz z Żydami! Wszyscy wiedza, że Polacy to zbrodniczy antysemici.
 
Od wieków tłukli Żydów jak muchy, bez opamiętania. Nie wiadomo, jakim cudem ten biedny naród się rozmnożył do milionów, skoro był poddawany polskiemu Holocaustowi od czasów Kazimierza Wielkiego – i wciąż okrutnie prześladowany i gnębiony w swoich austeriach i sklepikach – ostojach rozumu i mądrości, co tak piękne opisała pani Olga Tokarczuk.

Przecież Polacy za mało Żydów uratowali. A do tego więcej ich podczas II wojny utłukli niż Niemców. Wredne antysemickie chamy zorganizowały nawet Powstanie: tylko po to, aby Żydzi wyszli z niemieckich szaf, gdzie ich przechowywał pan Schindler – żeby była okazja ich wymordować. (Nie mówiąc o ohydnej nagonce pana Moczara, syna rosyjskiego żandarma, ale naturalnie – najprawdziwszego Polaka, chociaż komunisty, który dokończył dzieła w latach 60-tych).

Obecnie jest jeszcze fajniej, bo brak szacunku Polaków dla Żyda – może pokazać telewizja.
I to na całym świecie.
 
Sami pomyślcie, jaki to skandal: obecnie Polacy pozwalają hasać byle komu na świętym Umchlagplatzu!
Polski urzędnik wydał na to zgodę.
Nikt tego w porę nie oprotestował. Za to polskie, nacjonalistyczne bydło przyszło zakłócać powagę miejsca tzn. spuścić manto biednym młodzieńcom, apelującym o tolerancję…
 

***

Koniec z ironią.
Proszę państwa, nie ma co robić szumu, w szczególności chodzić protestować na Umschlaplatz przeciwko poczynaniom tych anarchistów.
To jest problem do rozwiązania ZAWCZASU – i to metodami BIUROKRATYCZNYMI.
 Bo to jest problem BEZPRAWNEGO działania urzędu publicznego (Urzędu M. St. Warszawy).
 
Urzędnik – który wyraził zgodę na tę profanację, powinien stracić pracę w trybie dyscyplinarnym.
Ale za ten skandal personalnie odpowiada Hanna Gronkiewicz-Waltz.
I powinna natychmiast wylecieć, za brak odpowiedniego nadzoru nad swoimi podwładnymi.
 
Koniec z władzą bezczelnych niedouków.
Czas na szacunek dla Historii - oraz obywateli.
 
Czas, żeby urzędnicy wyszli z przeświadczenia, że są właścicielami Rzeczpospolitej, wobec Której nie mają żadnych powinności.
Czas, żeby stracili ochotę do manipulowania nastrojami społecznymi - i zarządzania światem jak własnym folwarkiem –

 

Trzeba tupnąć nogą, bo to pomysł znacznie obrzydliwszy niż "Tęcza" –  

 

Jak napisał ktoś w zdarzeniu o imigrantach „Iwona L. Konieczna – bez cenzury” https://www.facebook.com/events/512040562304096/: „Nawoływanie do tolerancji powinno stać w zgodzie z własną misją, tolerować inne opinie i respektować neutralność lub symboliczne znaczenie miejsc”.
 
Umschlagplatz to nie miejsce na pajacowanie.
Na kontrowersyjne imprezy oraz idiotyczne prowokacje.
 
Umschlagplatz to nie może być scena dla agresywnej historycznej ignorancji.
 
To podłość.
Holocaust to nie jest argument w sporach. To nie jest narzędzie do osiągania doraźnych celów politycznych oraz promowania mętnych ideologii.
 
Nie wolno się zgadzać na to, aby właśnie na Umschlagplatzu dochodziło do rozmywania prawdziwego znaczenia słowa "faszysta".
Aby zbezcześciła to miejsce siła polityczna, która nieustannie generuje konflikty, pod pretekstem zaprowadzania „tolerancji” (także w znaczeniu innym niż słownikowe).
 
Nie rozumiem, dlaczego akcji jeszcze nie oprotestowało Muzeum Historii Żydów Polskich, Rada Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, IPN (jako spadkobierca Głównej Komisji ds. Badania Zbrodni Hitlerowskich w Polsce) oraz wszystkie żydowskie organizacje społeczno-kulturalne. No i naturalnie Izrael – w osobie swojego ambasadora.
 
Jak potrzeba, to ich nie ma.
Nie ma żadnego wymownego rabina, żeby obronić prawdziwą świętość. Dlaczego?
 
***
Cyniczne to - demonstrowanie w sprawie tzw. kryzysu imigracyjnego na Umschlagplatzu.
To pogarda dla niewyobrażalnego bólu, który po wiek wieków wsiąkł tam w każdy kamień.
 
To kolejna próba nienormalnego reinterpretowania historii - na sposób antypolski oraz sprzeczny z naszą aktualną racją stanu.
 
To brutalne prostytuowanie największych dramatów ludzkości.
To nicowanie problemu, którym jest tzw. kryzys imigracyjny.
 
Nikt przecież w Polsce nie protestuje przeciwko uchodźcom.
 
My nie chcemy pseudo-uchodźców.
My nie chcemy solidarności z głupotą.
 
My mamy obowiązek stawać w obronie zagrożenia dla własnej kultury oraz państwa. Izrael nie wpuszcza tych pseudo-uchodźców: podaje racjonalne powody - i tak samo musi zrobić Polska - z identycznych powodów.
Dlaczego Polacy maja być głupsi od Izraelitów? – dlaczego mamy nie skorzystać (za darmo!) z ich mądrości oraz doświadczenia, nabytych podczas obcowania z kulturą muzułmańską?
 
Nikt w Polsce nie protestuje przeciwko nieszczęśliwym uciekinierom: kobietom oraz dzieciom, głodnym i poranionym psychicynie ofiarom wojny.
My nie chcemy cwaniakow z Turcji na fałszywych papierach - mamy wystarczająco wielu własnych cwaniaków.
 
My nie zgadzamy się na łamanie naszych praw obywatelskich, które dotąd były nadrzędne w stosunku do Praw Człowieka - i takie powinny pozostać.
 
My nie życzymy sobie płacić rachunków za IMIGRANTÓW z kultury, która jest antyzachodnia i antychrześcijańska; za przedstawicieli kultury ewidentnie wrogiej, a do tego obdarzonej misjonarskim napędem - kultury na wojennej i zbrodniczej podszewce.
 
My nie będziemy realizować nieodpowiedzialnej polityki pani Angeli Merkel, którą Europie narzucają Niemcy w stylu, który już trąci stylem totalitarnym - i jest wsparty propagandą w goebbelsowskim stylu.
 
My nie damy się ubrać w pseudo-humanitarne przedsięwzięcia, realizowane na kredyt, który będą spłacać nasze wnuki.
 
My odmawiamy udziału w akcji żniwnej, która nie służy kulturze ani gospodarce europejskiej - za to destabilizuje spójność oraz normalne funkcjonowanie społeczeństw zachodnich, a na mniej liczebne narody (np. Czechy, Słowacja, Węgry) ściąga wręcz śmiertelne zagrożenie.
 
My nie chcemy nowej mniejszości narodowej, która z zasady religijnej nie asymiluje. Mniejszości, która w innych regionach Europy jest, nawet w 80% populacji, trwale nieaktywna na rynku pracy - a niemal w 100% nie dysponuje żadnymi kwalifikacjami, przydatnymi w Europie.
 
My nie chcemy być oszukiwani, że chodzi o Prawa Człowieka - gdy w istocie mowa o imporcie iluś wygonów nastawionych roszczeniowo analfabetów-muzułmanów, którzy naszym kosztem chcą sobie poprawić warunki bytu.
 
My uważamy, że panowie w tym celu muszą - zawinąć rękawy albo walczyć z tymi, którzy rujnują ich kraj - zamiast przywozić swoje oczekiwania, problemy oraz swoje tchórzostwo do nas. To znaczy do kraju, w którym taka postawa nie ma szans na akceptację, gdyż Polacy zawsze walczyli w obronie Ojczyzny - a wojna domowa z utrwalaczami władzy ludowej poniekąd trwa do dzisiaj.
 
Nie wolno wykorzystywać śmierci bezbronnych milionów Żydów, wywożonych przez Niemców bydlęcymi wagonami na śmierć - jako argumentu, który wspiera dzisiaj imigrację muzułmanów do Europy - na życzenie Niemiec, które najwyraźniej znowu straciły intelektualny i moralny balans.
 
No i jeszcze jedno...
Prawdziwe ofiary - tego nowego Holocaustu, przeprowadzanego przez muzułmanów - czyli syryjscy chrześcijanie otrzymują od wakacji br. np. od Polski - zmniejszona pomoc humanitarną - gdyż Polska została zaangażowana - wbrew jednoznacznej woli 90% społeczeństwa -  w absurdalne plany władz Unii.
 
Ich dramat - dramat ludzi wyrzynanych tak samo jak niegdyś Żydzi - dramat ludzi umierających z nędzy np. w Libanie - przestaje być zauważany - właśnie dlatego, ze gromadka młodych ludzi, którzy nie znają historii swojego kraju - ani jego tradycji kulturowej - za to mają przeprane mózgi, oręduje za niebezpiecznymi rozwiązaniami, które nakręcają spiralę problemów: tak dla Bliskiego Wschodu i Afryki - jak dla Europy.
 
Bardzo Państwa proszę o udostępnianie. Ta manifestacja nie może się odbyć na Umschalgplatzu. Ten pomysł to prawdziwy skandal.
 
Polecam tekst z "Erec Israel":
 
Zapraszam także do podpisania petycji