(2) Komunikat dla zdrajców...: Antypolonizm to faszyzm

 

LIST OTWARTY DO RESORTOWEGO DZIECKA, PANI ANNY KAROLINY KŁYS (odc. 2)

 

Szanowna Pani,

 
29 lutego 2016 r. opublikowała Pani tekst „Odezwa do tchórzy. Wokół emisji Idy w TVP”
 
Dziękuję za apel o uczciwość w ocenie relacji polsko-żydowskich w XX wieku. Brawo! Hurra! Wreszcie ten postulat, aby otworzyć archiwa IPN, uzyskał wsparcie resortowego dziecka!
 
 
Też dojrzałam do tego bilansu. Dlatego zauważę, że ślepa nienawiść ma charakterystyczne oblicze i niszczy nie tylko życie niewinnych, lecz także żywiciela. Proszę o siebie zadbać.
Mam także nadzieję, że wyjechała Pani daleko na Swięta. Bo komunikaty podobne do „Odezwy” formułował dr Baruch Goldstein – przed tym, jak w poranek Purim zmasakrował 29 Palestyńczyków z karabinu maszynowego, strzałami od tyłu, w ich świętym miejscu w Hebronie, kiedy się modlili:
 
 
ANTYPOLONIZM TO FASZYZM
 

Nie wiem, czy Pani już słyszała: antypolonizm to jest faszyzm.

 
Przejawia Pani postawę radykalną żydowsko-nacjonalistyczną, wysoce roszczeniową i agresywną, chociaż w polskiej przestrzeni publicznej nie ma miejsca dla żydokomuny i faszyzmu.
 
Proszę więc łaskawie rozważyć opinię Pani Prezydentowej Komorowskiej, która także pochodzi z Pani ubeckiego środowiska: „emigracja to nie dramat, to zawsze jakaś szansa”.

Jeżeli ta uwaga była dobra dla mnie i 2-3 milionów Polaków, zmuszonych wyjechać z ukochanego kraju za chlebem, to jest jeszcze lepsza dla Pani, która naszego kraju nienawidzi – dla Pani, której ze szpilek się sypie zakrwawiona słoma, a spod pióra wylewa cynizm i wyzywająca ignorancja.

Pani prowadzi antypolską działalność: nadużywa wolności słowa, aby podawać ciągi nieprawdziwych „informacji”, które szkalują dobre imię Polski i Polaków.
 
Czy Pani wie, że jest obowiązana do lojalności obywatelskiej? – czy też należy do tego grona osób, które nie mają świadomości państwowej ani świadomości obowiązków obywatela – tak jak wielomilionowe masy żydowskie w przedwojennej Polsce, tak jak teraz haredi w Izraelu?
 
Czy Pani wie, że antypolonizm jest w Unii Europejskiej zakazany tak samo jak propagowanie antysemityzmu? – chyba nie, skoro prezentuje zarówno antypolonizm oraz antysemityzm w tak skrajnych postaciach, które w Europie od dawna są karalne.
 
Czy Pani zdaje sobie sprawę, że jako publicysta ma obowiązek szczególnej staranności zawodowej? – czy słyszała Pani o istnieniu Ustawy Prawo Prasowe? – i o kodeksach dobrych obyczajów dziennikarzy oraz związków twórczych? – które także Panią wiążą, jeżeli ma Pani jakiekolwiek ambicje zawodowe; nie trzeba należeć, trzeba stosować.
 
Czy Pani wie, co to jest oszustwo konsumenckie? – chyba nie, gdyż regularnie sprzedaje wykwity fantazji, nastawione na psychoterapię oraz nie sprawdzone treści jako reportaże czy literaturę faktu.
 
Nie rozumiem, dlaczego Pani się męczy w barwach mojego Państwa, gdy odczuwa aż taką nienawiść oraz pogardę do Polaków, Polski i do demokracji – tej zwykłej, parlamentarnej, a nie ludowej.

Uprzejmie proszę złożyć polskie obywatelstwo. Polski paszport nie jest obowiązkowy. I proszę do tego podchodzić z optymizmem: emigracja to szansa, warto zaspokoić swoją ciekawość świata.

 

SPRAWY ORGANIZACYJNE

To bedzie długi list, gdyż też dojrzałam do bilansu polsko-żydowskiego. Nawet szukałam partnera, gdyż pani Olga Tokarczuk uchyliła się od szerszych zeznań – po wyznaniu, że Ona (lub jej rodzina) zabijała Żydów.

http://konieczna.eu/list-otwarty-do-pani-olgi-tokarczuk

 
Pani rozmowy nie zaproponuję, gdyż „Odezwa” ujawnia Pani osobiste standardy i kwalifikacje.
 
Ale może Pani spróbuje to poruszyć z panią Tokarczuk; to jedna z większych tajemnic Holocaustu, podobnie  jak współodpowiedzialność Żydów za wyniszczenie niemal 3 mln osób z własnego narodu.
 
Ach, żeby udało się wreszcie rozwiązać tę zagadkę, który to chrześcijański i słowiański naród mordował Polaków, sam i z Niemcami? Żydów też.
 
No, ale ostatnio nie wypada już używać stereotypów np. „Ukraińcy to rezuny”.
Szkoda, stereotypy zwięźle informują, na kogo i dlaczego należy uważać.
 
 
Polska zawsze stała wolnością sumienia oraz aktami wolnej woli swoich Obywateli.
Rozumieją nie tylko Polacy. Od wieków są z nimi polscy Żydzi oraz Ormianie, Tatarzy, Karaimowie.
 
Nie pozwolę Pani skrzywdzić naszej ubogiej i niesprawiedliwej, ale umiłowanej Rzeczpospolitej.
Jedynej, jaką Polacy byli kiedyś w stanie stworzyć po 123 latach niewoli.
Jedynej, na jaką Polaków stać teraz.
 

Pani „Odezwa…” wymaga audytu, liczba po liczbie, słowo po słowie, gdyż to esencjonalny zlep oszustw i aroganckich insynuacji. Pani jest zawodowcem od oszustw, a ja od prawdy.

 
Tu jest potrzebny popularny wykład historyczny. Niewielu już Polaków wie, jak naprawdę było – i o co chodziło 80 lat temu w tzw. wojnie domowej polsko-żydowskiej z lat 30-tych.
 
Wielu w ogóle o tej wojnie nie słyszało. A szkoda, gdyż KOD stanowi kolejną jej odsłonę.
To taka sama walka, jak wtedy o stragan, o wpływy z uboju rytualnego.
Dzisiaj to rząd i spółki Skarbu Państwa czy dotacje. Ale walka ta sama, bez zasad, bez zmiłowania o   monopol pewnego kręgu osób na to i owo. Bez oglądania się, gdzie jest interes Polski i Polaków.
 
Wywołała Pani wiele tematów, więc to będzie seria krótkich rozdziałów pod wspólnym tytułem „Komunikat dla kłamców, zdrajców, kolaborantów i geszefciarzy”. Postępy będzie można śledzić na stronie http://konieczna.eu/
 
Rozdziały będę numerować, zachowując kolejność. Krótkie, żeby łatwo było czytać na smartfonach.
 
Teraz list pierwszy; wielkanocny, długi, mamy czas. Od razu z dziesięć rozdziałówJ
Załatwmy najważniejsze sprawy i dajmy zarys stanowiska na najbardziej demoniczne kwestie.
 
Proszę się wygodnie rozsiąść, to zajmie kilka stron. Może kawy?
 
cdn.